Kurumsal

Kurumsal

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hareket eden ÖZTAR, teknolojik üretimi ve hassas kalite kontrol yöntemleri ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı hayvancılık sektörüne en uygun maliyet ve yüksek kalitede ürünler sunmakta, sektör paylaşımlarını bilimsel hayvan besleme noktasında eğitmekte ve bilinçlendirmektedir. Gerek endüstriyel grup gerekse üretici grubunun ihtiyacı olan yem katkı maddeleri (Premiks) teknolojik ve titiz üretim sürecinden geçerek müşteriye sunulmaktadır.

ÖZTAR mevcut yatırımları sonucunda yüksek kapasite, yüksek kalite ve rekabetçi fiyat üçlemesiyle sektöründe haklı iddiasını sürdürmektedir. ÖZTAR Veteriner Hekimleri ve Ziraat Mühendisleri olarak ana amacımız; hayvanları hastalandırmadan korumak, ihtiyaçlarını karşılamak ve hayvan refahına zarar vermeden en yüksek verimi aldırmaktır.

Ana işi çözüm üretmek olan ÖZTAR çiftlikten sofraya sağlıklı yem, sağlıklı hayvan, sağlıklı gıda, sağlıklı çevre ve sağlıklı insan silsilesini izlemeyi prensip edinmiştir. Artan bakteriyel ve viral hastalıklara bağlı olarak, her geçen gün daha çok risk altına giren gıdaların ve hayvan sağlığının korunmasındaki biyo güvenlik önlemlerinin öneminin bilincindeyiz. Her geçen gün gelişen ve değişen bilimsel ve teknolojik yenilikleri takip ederek kendimizi daha da geliştiriyoruz. Bu bilgiler ışığında geniş ürün yelpazemizle Türkiye ve Dünya hayvancılığının hizmetindeyiz. 2018 yılında kalitesiyle markalarımızı Türkiye ve bütün Dünya Ülkelerinde en yüksek seviyeye ulaştırmayı hedefliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Yaptığımız çalışmalarda müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak. Teknolojik gelişmeyi yakından takip ederek kalite yönetim sistemi şartlarına uymak ve sürekli iyileştirme bilinciyle güvenilir, dürüst, planlı zamanlarda istenen üretimi gerçekleştirmek, pazarlamak. Kuruluşumuzda çalışan personelin gelişimini ve kariyerini geliştirmek için planlanan aralıklar ile eğitimlere önem vererek eğitimli personel ile çalışmak. Çevre koruma ile iş güvenliği bilincine sahip olmak ve bu konuda imalatımızda, imalat sonrası hizmetlerimizde bu bilinci göz önünde tutmak. Kalitesiyle markalarımızı Türkiye ve bütün Dünya Ülkelerinde en yüksek seviyeye ulaştırmak.

Yenilik

Uluslararası ticaretteki açmazlara farklı bakış açışı ile çözümler üretirken, iş hayatındaki en son yenilikleri takip ediyor ve üretimden ürün teslimatına kadarki süreçlerde bunları uyguluyoruz.

Etkililik

Daha etkili ürün üretirken, verdiğimiz servisi her bir siparişde daha yukarılara taşıma arzusundayız.

Verimlilik

İyi ürün üretmek ile kalmayıp, iyi bir lojistik servisi ile ürünlerimizi zamanında teslimatı olmazsa olmazımızdır

(İnsanlara) Erişim

Deneyim, teknik donanım, periyodik olarak yapılan müşteri ziyaretlerimiz ile müşterilerimize çok daha yakınız.

İtibar ve Güvenilirlik

Müşterilerimize verdiğimiz güven ve ihtiyaçları konusundaki hassas yaklaşımımız sayesinde onların hakettikleri rahatlığı sunuyoruz.

Uzun Süre Çalışma Olanakları

Uzun süreli çalışma hedeflerimiz doğrultusunda geliştirdiğimiz ikili ilişkilerimiz sayesinde sürekliliği sağlıyoruz.

Paylaşım Sorumluluk

Müşterilerimizin aldığı bütün ticari sorumlukları, maksimum ilgi, sorumluluk ve danışmanlık hizmetleri ile biz üstleniyoruz.

Güvenilirlik

Verdiğimiz güven ve sunduğumuz servis, ticaretimizin her aşamasında gözleniyor.

Müşterilerinizin Memnuniyeti

Asıl amaç ve hedefimiz; müşteri memnuniyetidir.

İyi İlişki Kurmak

Müşterilerimiz ile uzun vadeli iyi ilişkiler kuruyoruz.